bilgi@winsaelenoryapi.com
Hafta içi:08:00 - 19:00 Cts: 08:00 - 16:00 Pzr: Kapalı
Winsa Elenor Yapı
Elenor YapıAziz Kuh

2015 yılında faaliyete giren müessesemiz müşteri memnuniyeti anlayışı ile yola çıkmıştır. İki yıllık kısa bir süre zarfında bu anlayışı Samandağ halkında kabul görmüş ve büyük beğeni toplamıştır. Türkiye’nin kaliteli ve sektörünün öncüsü olan WİNSA’yı halkımızla buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İki yıllık bir geçmişimiz gibi görünsek te aslında 15 yıldır WİNSA ailesinin bir üyesiyiz. Kalitesinden ödün vermeyen bu lider markayı bizler artık kendi atölyemizde üretip müşterilerimize sunuyoruz.

 İşini mutlu yapanlar o mutluluğu müşterilerine de aktarırlar. Güveniniz daima rehberimiz olacaktır. Bizler de daima işimizi mutlu yapmaya ve bu mutluluğu müşterilerimize aktarmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

MİSYONUMUZ:

Türkiye’nin lider markası olan bu markayı halkımızın her bir ferdi ile buluşturmaktır. Üretmiş olduğu kalite ile birlikte yaymış olduğu sinerji ve mutluluğu herkesin yaşamasını sağlamaktır amacımız. Mutlu aileler mutlu bireyler yetiştirir, mutlu bireyler de umut dolu yarınları getirir.

VİZYONUMUZ:

Elenor YAPI olarak hedefimiz bu sektörde herkese dokunabilmektir. Yaşam alanlarınızda sizlere huzur ve mutluluğu yaşatmaktır. Bizi tercih etmeniz için size birçok neden gösterebiliriz. Bizi ziyaret edin ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

 Sende WİNSA’ya gel, sende mutlu ol. Mutlu olmak elinizde…